O nás

Naše rodinná firma se již druhé desetiletí zabývá realizacemi a renovacemi lodních interiérů a exteriérů. Uskutečněné zakázky firmy činí téměř 20% všech výletních a restauračních lodí, působcích v hlavním městě Praha. 

Naše letitá praxe v tomto oboru Vám zajistí, že provedené práce na Vaší zakázce budou vykonány vždy kvalitně a v domluveném termínu. To vše plyne z ověřených postupů, které jsou inovovány dle nejmodernějších technologií.  

 

Stejně tak, jako i Vy se stále učíte novým způsobům, jak uspokojit přání zákazníka, tak i my, stále zlepšujeme služby poskytované Vám. Postupy které používáme, neplní roli pouze v oblasti kvality, ale také v oblasti úspor finančních prostředků zákazníka.

Nenabízíme Vám pouze hmotné provedení zakázky, ale také konzultaci v oblasti návrhů, a to jak v možnostech použitých materiálů, časových rozvrhů tak i v estetické stránce.

Nesmíme také opomenout to, že spolupracujeme s řadou dalších řemeslníků, kteří stejně tak, jako my, provádí svou práci v nejvyšší možné kvalitě. To vše pro Vás do budoucna znamená, že naše firma je  schopna zajistit komplexní řešení Vaší zakázky.

Pokud Vás zaujala nabídka služeb firmy O.P. Truhlářství Chrastil, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si s námi konzultaci.

 

Využijete-li našich služeb, můžete si být jisti tím, že Vaše podnikání nebude do budoucna zajištěno pouze precizním provedením zakázky, ale také její originalitou.  A jak všichni víme, kvalita a originalita je to, co zákazník ocení na prvním místě!