Rekonstrukce, renovace, realizace hausbotů

Naše firma O.P. Truhlářství Chrastil Vám dále také nabízí práce v oblasti rekonstrukce, renovace a realizace intrierů a exterierů hausbotů. Individuální přístup k jednotlivému zákazníkovi, spolupráce při řešení budoucí podoby interiéru či exteriéru, kvalitní materiály a v neposlední řadě také praktické využití všech prostorů, kterými Váš hausbot disponuje. I zde je možné využít také spolupráce s některými, námi preferovanými řemeslníky, kteří provedou úpravy, přestavby či přímo realizaci prací, na které je nutno vystavit potvrzení (voda, plyn, elektřina, ...)

 

Jestliže uvažujete o přestavbě Vašeho hausbotu, ale nejste si jisti, zda by bylo možné realizovat Vaši představu, ať už z důvodu prostoru či budoucího využití,  kontaktujte nás a my s Vámi probereme všechny možnosti.  Málo co je pro naše zaměstnance neřešitelným problémem. Vždy je zde možnost určitého kompromisu, ze kterého vyjde to nejlepší možné řešení.  

 

Je možné, že už léta nejste s něčím na Vašem hausbotu spokojeni a řešení je přitom tak jednoduché. Kontaktujte naši firmu a přesvědče se, že výše uvedená slova nejsou jen prázdnými frázemi.