Servis

Interiér a exteriér Vašeho plavidla potřebuje stejnou péči jako jeho motor. Zvláště tehdy, je-li ze dřeva. Dřevo a voda jsou odvěcí rivalové, bohužel pro majitele lodí, voda je tím silnějším. Pokud se tedy chcete vyhnout vyšší investici v jeden okamžik, a to tehdy, kdy je plavidlo již v dezolátním stavu, domluvme si další spolupráci. Naše firma specializující se na lodní truhlářství Vám může každoročně také provést nutné opravy a renovace těch lodních částí, které byly poškozeny jejím provezem či jiným negativním vlivem.

V dnešní době je již na trhu nepřeberné množství materiálů, barev, laků, tmelů, atd., které dřevěné a kovové části před poškozujícími vlivy ochrání. Díky zkušenostem s těmito materiály a přípravky již dnes víme, které jsou kvalitativně na špici, a do kterých se investice nevyplatí.

Každý rok, či kdykoli je třeba, k Vám dorazíme a všechny servisní práce zařídíme ve smluvené době tak, aby byl pokud možno co nejméně omezen provoz Vašeho plavidla. Nemusíte tedy odstavovat loď na několik týdnů a přicházet tak o svůj zisk. Servisní práce lze provádět postupně. Jeden den vyměníme poničené segmenty, druhý den opravíme poškozený lak, a takto budeme pokračovat dále, dokud vše nebude opět v nejlepším pořádku. Pokud by nutné práce obnášely delší dobu, můžeme pokračovat následující týden. Vše tak, aby to co nejméně zasahovalo do Vašich záměrů.

Nenechte Vaši krásně renovovanou loď opět chátrat, udržme ji společnými silami stále jako novou.